Haber

Ahmet Nur Çebi’den TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’ye tepki

Beşiktaş’ta yeni sezon formalarının tanıtımı için yeni bir sponsorluk anlaşması imzalandı.

Formaların tanıtımının ardından Çebi, bu yıl formaları çok beğendiğini belirtti. “Formaları bu sene çok beğendim. Türkiye Futbol Federasyonu kongresinde de giymeyi düşünüyorum. Beşiktaş’ı görsünler”dedi.

“Huzursuzluk yaşıyoruz”

Maalesef federasyon yönetimi veya lideri konusunda hassas olmamıza rağmen bir tedirginlik yaşıyoruz. Bunda saklanacak bir şey yok. Görüşlerimizi ifade ederken mümkün olduğunca dikkatli olmaya özen gösteriyoruz. O pozisyonlar bizim için çok değerli. Bağlantımız Ahmet Parıltı Cebi-Mehmet Büyükekşi bağlantısı değil. Beşiktaş – TFF faizi. Bahislerin bazen kişiselleştirildiğini görebiliyorum. Bu ifadeyi ağzından istemsizce, öfkeyle çıkmış bir cümle gibi görüyorum. Aksi olma ihtimali yoktur. Neden umursamıyorsun? Bir göreve liderlik etmeyi arzuluyorsun. Tek görevi futbola hizmet etmektir. Türk futbolunun ağabeyi, paşası, ağabeyi olan bir camiayı önemsemediğinizi söyleyemezsiniz. Bu anlık bir cümledir. Türk futboluna hizmet ederken Beşiktaş’a da hizmet etmek görevinizdir. İşe hazırsan, umursamalısın. Beşiktaş’ı önemseyeceğini biliyorum. Umursamama şansı yok. Dileyebilir, isteyebilir, kalbinde hissedebilir ama böyle bir isteği yerine getirme şansı yoktur. Sanırım ağzından bir anlık öfkeyle çıkmıştı. Türk futboluna hizmet etmeye devam ederken Beşiktaş’a da hizmet etmeye devam edecektir. Tek aday olarak giriyor, başarılar diliyorum.

“Ne ekersen onu biçersin”

İlk bakışta haklıydı. Aile dostu olduğumuzu her zaman söylemişimdir. Toplum içinde birbirimize değer verdiğimizi hissettirmek isteyenlerdenim. Kulüpler Birliği’nde böyle bir terim olduğunu biliyorum ama tek taraflı isteyemezsiniz. Sen beni sevmeyeceksin ben seni seveceğim öyle bir şey yok. Galibiyet sarhoşluğuyla şampiyonluk gecesinde 6 puan verdim ne olacak derseniz sizi üzecek cümlelerle uğraşmış olursunuz. Üzgün ​​olduğun için üzgünüm. Onu seviyorum. Diğer toplulukları rahatsız edecek şekilde hareket ederseniz, diğer topluluklardan sizi rahatsız edecek tepkiler alırsınız. Ne ekersen onu biçersin.

“TFF yönetimine isim önermeyi düşünmüyoruz”

“Gedson ve Saiss ile devam etmek istiyoruz”

İkisi de benim çok değerli futbolcularım. Geçen yılki başarıları ortada. Gedson müthiş bir çıkış yaptı. Özellikle Premier Lig’de tüm gözler Gedson’ın üzerinde. Teklifler geliyor ama kabul etmiyorum. Talepler var, pazarlık yok, Beşiktaş’a daha iyi para kazandıracağını düşünüyorum. Taleplere soğuk bakıyoruz. Zamanın ne göstereceğini göreceğiz. Gitmeye de niyeti yok. Bu tip oyuncularla devam etmeyi tercih ediyoruz. Saiss geçen yıl başarılı bir süreç geçirdi. Onunla devam etmek istediğimi söyledim. Gelen talepler var. Şartlar uygun olursa yolumu açar mısınız? Her iki tarafın görüşleri ve hocanın görüşleri yola devam etmektir. Yarın ne olacağını göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu