Ekonomi

Geleceğin teminatı olan gençlerimiz güzel günlerin mimarlarıdır.

Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkarak yaktığı kurtuluş meşalesinin ışığında, ülke olarak muasır medeniyetler düzeyine ulaşmak için her geçen gün daha çok çalışmak zorundayız. Bu hedefe doğru yürürken en büyük potansiyelimiz her zaman gurur duyduğumuz gençlerimiz olacaktır.

Bu anlamlı günün gençlerimize bayram olarak armağan edilmesinin arkasında derin anlamlar yatmaktadır. Gençlerimiz Türkiye’nin geleceğinin teminatı, güzel günlerin mimarlarıdır. Türk iş dünyası olarak biz de bu bilinçle onlara güvenerek gençlerimizin önünü açmak için çalışıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunda verilen kutsal emeği unutmadan, Atatürk’ün mirasına sürekli sahip çıkarak 19 Mayıs’ı kutlamalıyız.

Büyük Atatürk’ün vatanımızın bölünmez bütünlüğü, birlik ve beraberliğimizin tesisi yolunda kurtuluş mücadelesini başlattığı bu anlamlı günün yıl dönümünde, Türk iş dünyasının adına 19 Mayıs Anma Günü’nü kutlarız. Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı gazi ve şehitlerimizi bir kez daha minnetle anıyoruz. ve sevgiyle hatırlıyorum.

sapanca-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu