Haber

Putin’in eski jimnastikçi kız arkadaşıyla iddia edilen ilişkisi devam ediyor

Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş devam ederken, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile gizli aşk yaşadığı iddia edilen eski jimnastikçi Alina Kabaeva hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Putin’e gizliden gizliye aşık olduğu ve Putin’den çocukları olduğu iddia edilen Kabaeava’nın, korumasıyla bir dönem ilişki yaşadığı öne sürüldü.

Spor kariyerinin ardından medyaya atılan ve üst düzey görevlerde görev alan Kabaeva’nın, adı açıklanmayan güvenlik görevlisine adeta “deli” olduğu iddia edilirken, Putin’in bu duruma ilişkin tepkisi dikkat çekti. . 40 yaşındaki Kabaeva’nın 70 yaşındaki Putin’i aldattığı iddiasını ortaya atan, Telegram’da General SVR’nin adını paylaşan bir kullanıcıydı.

Paylaşımda, Kabaeva’nın kalbinin bir başkasına kaydığı, “Bu ilişki bir süredir devam ediyor. Putin son zamanlarda Kabaeva’yı açıkça görmezden geliyor ve aynı evde olsalar bile onu görmek istemiyor” ifadeleri kullanıldı. .”

YENİ SEVDİĞİNİN ADINI BİLE SORMAMIŞTI

Ukrayna merkezli medya kuruluşu Obozrevatel’de yer alan haberde, “Putin, Kabaeva’nın yasak aşkıyla ilgili bilgi aldığında meraklandı ve Alina’nın yeni gözdesinin ayrıntılarını veya adını bile sormadı. Tepki bile vermedi.” Haberde, “Putin’in yakın ekibi bu diziyi bir süredir izliyor” denildi.

Putin, Kabaeva’ya aşık olduğunu hiçbir zaman kabul etmemiş olsa da, önceki raporlar çiftin 2015-2019 ortasında doğmuş en az 2 çocuğu olduğunu öne sürüyordu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu